19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse tinnen kruik met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met putto/ranken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote moderne 5-armige kandelaren. Vernikkeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren. Circa 1880. Verguld brons met ramskoppen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee plafonieres met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - Ø 22 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.