Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd wagenschot als kapstok. Afmeting: 113 x 17 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Lot antieke metalen kast + deursloten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.
Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.
Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen haardomranding met putti en vazen. Circa 1880. Afmeting: 50 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. Gemerkt Stratic. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 52 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 31x Ø 29 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten renaissance kistje. Met ranken decor. Engels. Mooie patina. Afmeting: 7,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee antieke pinakels van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaar in gotische stijl. Afmeting: H 119 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse kerfsnede stoof van eikenhout. Met decor van platbodems en vredesduif. Afmeting: 17 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Diorama met diverse tropische insecten soorten. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 x 65 x 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse likeurkelder van mahoniehout met vier karaffen. Niet compatibel. Glazen missen. Koperen bandinleg mist deels. Afmeting: 27 x 31 x 22 cm. In matige staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. Circa 1900. 1x Majolica, historisme. 1x Opaline, Schippertje. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten theekist in Italiaanse 'Cassone-vorm' (= kist-vorm). Met ranken decor. Neo renaissance. Afmeting: 20 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote moderne 5-armige kandelaren. Vernikkeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
Antiek Art Deco inktstel in de vorm van een aap. Metaal met marmeren inktpot. Circa 1920. Afmeting: 14 x 11 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Oud Afrikaans handgebonden masker, gemaakt van diverse stro-soorten. 20e Eeuw. Afmeting: circa 58 cm. In goede staat.
Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier oosterse (deksel)vazen van brons. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Groot lot antieke meubel-sleutels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Drie antieke opengewerkte fotolijsten van messing. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke paper weight van brons, in de vorm van een hondenkop. Circa 1900. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren met messing slijpmachine. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: 20 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken pijpencomfoor met speeldoos. Circa 1900. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse documentenkist van mahonie + noten fineer. Met ster-intarsia, slot + sleutel. Fineerschade. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten dekseldoos met zilver-inleg. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x 17 x 9 cm. In goede staat.