Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; blakers, strijkijzer + houder, dekseldoos et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.
Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse pronkkannen van brons met rood-marmeren voet. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke houtgestoken gepolychromeerde wandzuilen met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 190 - 192 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.
Hardhouten (coromandelhout?) miniatuur reis-schrijf kabinet met brievenhouder, lade en schrijfblad. Met florale inleg van been. Circa 1880. Afmeting: 60 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.