Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse likeurkelder van mahoniehout met vier karaffen. Niet compatibel. Glazen missen. Koperen bandinleg mist deels. Afmeting: 27 x 31 x 22 cm. In matige staat.
18e Eeuwse documentenkist van mahonie + noten fineer. Met ster-intarsia, slot + sleutel. Fineerschade. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke zweep, met brons verguld paardenhoofd + jachthond. Circa 1900. Afmeting: L 138 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Hardhouten (coromandelhout?) miniatuur reis-schrijf kabinet met brievenhouder, lade en schrijfblad. Met florale inleg van been. Circa 1880. Afmeting: 60 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke houtgestoken gepolychromeerde wandzuilen met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 190 - 192 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen wandkandelaren met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Circa 1880. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Diorama met diverse tropische insecten soorten. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 x 65 x 9 cm. In goede staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot houtsnijwerk/huisjes. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; interieur met figuren. Duitsland, Frankrijk. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans inktstel van messing, met Pierrot, eend en nautilus schelp. Met spreuk; 'Au clair de la lune'. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten gestoken schildersezel met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing deksel/tabaksdoos. Gegraveerd, met figuur in klederdracht + spreuken. Latijns? Afmeting: 3,5 x 17,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Lot antieke metalen kast + deursloten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.