Hollands 19e eeuws orgelgebogen eiken commode met twee deuren, dus zonder lades. Met klauwpoten. Afmeting: 80 x 104 x 58 cm. In goede staat.
Dubbelgebogen wortelnoten commode met twee lades. Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten flap aan de wand tafel. Boeren stijl. Afmeting: 76 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ronde mahoniehouten eettafel met drie-spant poot. Biedermeier. Afmeting: H 73 x Ø 82 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten bijzettafel, Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: H 88 x Ø 48 cm. In goede staat.
Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten hangoor-tafel met lade. Gecontourneerd blad. Afmeting: 76 x 113 x 170 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Thonet stijl kapstok. Bugholz. Circa 1920. klein model zeldzaam Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse mahoniehouten biedermeier secretaire met berkenfineer binnenleven. Circa 1860. Zijkanten krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm.
Antieke rood-gelakte Chinese hocker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Eén-deurs (brood)spinde met lade. Gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 102 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten biedermeier kist met ster-intarsia en origineel slot. Circa 1820. Afmeting: 152 x 65 x 63 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire eettafel met twee lades + vier stoelen. Circa 1800. Afmeting: 75 x 124 cm. / 89 x 45 x 39 cm. In goede staat.
Chinese plantentafel met marmeren blad en olifant koppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.
Jaren 30 vitrine-keukenkast met schappen. Wit gelakt. Afmeting: 160 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten etagere meubel met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 67 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode met zes lades. Circa 1880. Barok-stijl. Afmeting: 82 x 130 x 53 cm. In goede staat.
Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japanse lakwerk secretaire met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 90 x 50 cm. In goede staat.