This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke rankenkast op kruisvoet, 1890
Starting price 600 EUR

Antieke Hollandse neo renaissance rankenkast op kruisvoet. Notenhout. Circa 1890. Afmeting: 171 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Zware palissander armleunstoel, 1850
Starting price 70 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Twee antieke nachtkastjes, 1900
Starting price 200 EUR

Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.

Antieke oorstoel
Starting price 225 EUR

Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.

Kersenhouten hoekkast
Starting price 200 EUR

Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Starting price 280 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Starting price 30 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.

2-Delige Engelse servieskast
Result: 100 EUR

Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1820
Starting price 300 EUR

Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.

Eiken spinde, 1800
Starting price 300 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Antieke sokkel tafel
Result: 90 EUR

Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Gebogen side board
Starting price 200 EUR

Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kapspiegel
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Prachtige speeltafel
Starting price 850 EUR

Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.

Indonesisch teakhouten schrijfbureau
Starting price 220 EUR

Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Starting price 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse boekenkast, 1880
Result: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten historisme boekenkast met fruitranken en leeuwenkoppen. Met verstelbare schappen. Achter panelen van de deuren missen vier lades. Afmeting: 191 x 120 x 45 cm. In goede staat...

Kersen nachtkastje
Starting price 150 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Starting price 80 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld)
Starting price 100 EUR

Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Starting price 450 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.

Spiegel, H 67 x B 49 cm.
Result: 50 EUR

Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.

Twee barok-stijl stoelen
Starting price 150 EUR

Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Art Deco boekenkast, 1920
Result: 500 EUR

Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.