Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten secretaire. Circa 1860. Beschadigingen aan zijkant. Ongerestaureerd. Afmeting: 162 x 100 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.
Oude balloon chair. Naar ontwerp van Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Rood suede met zwart metaal. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.
Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Set van vier antieke eikenhouten Jugendstil stoelen. Circa 1910. Zittingen versleten. Afmeting: 104 x 50 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands Louis Seize Pander fauteuil met gobelin stoffering. 19e Eeuw. Kroon beschadigd, verder goed. Afmeting: 102 x 70 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.