18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...
Grote antieke Duitse blauw-wit porseleinen Zwiebelmuster schaal. Circa 1900. Bakfout. Afmeting: 55,5 x 41,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Groot Duits porseleinen figuur. Fazanten paar. Circa 1930. Blauw merkteken mogelijk Passau. Afmeting: 35 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Biggen met zeugen in mand. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...
Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen tempelleeuw met vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Onbekend porselein merkteken. Romantische figuren met bloemen bij piedestal. Minimale chips. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Elf oude en antieke porseleinen beelden. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit tien figuren + porseleinen houder. Hoofdzakelijk Duitsland/Frankrijk. Diverse bodemmerken. Enkele beelden beschadigd. Afmeting: 1...
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse figuren-vazen van porselein. Man en vrouw. Met goud decor. Blindmerk. Eén vinger mist. Circa 1840. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Negen diverse vossen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Nao-Spain, Gustavsberg Sweden, Goebel, Bing & Gröndahl + ongesigneerd. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Royal Dux porseleinen figuren. Bohemia. Arabische vrouw + Arabische man. Met goud decor. Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote polychrome Fayence schenkkan met driemaster decor. Spanje?. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...
Oude majolica vaas/paraplubak in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.