Twee antieke Franse messing brandweerhelmen. 1x Sapeurs Pompiers de St. Ignat. 1x Sapeurs Pompiers Neung G.S. Bon. Eén lederen binnenhelm. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers Hombourg Budange. Waarvan één met lederen binnenhelm. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Twee messing aanstekers. Vietnam. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Antiek militair zakboek van het 2e regiment veldartillerie, 3e batlery uit 1876 + medaille ereteken voor belangrijke krijgsbedrijven of expeditie kruis. Met afbeelding van koning Willem III 1869. Afme...
Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuws geweer, percussievuur. Mechaniek onschadelijk. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Militaire wapenschoonmaakset + kompas 1943 London. MK III - WO II. No. 229405. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische hardhouten en bewerkte krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 66 - 67 cm. In goede staat.
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws percussie pistool. Gemerkt met H en kroon. Mooie patina. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...
Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.
Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.