Chinese Yixing trekpot met geritst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Queng Lung Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom met floraal decor, chips + haarlijnen. En zes borden met landschap decor, lichte chips rand en één haarlijn. Afmeting: Ø 16,5...
Klein Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees Yixing aardewerk. 1x Trekpot met floraal decor + bodemmerk. 1x Drakenvaas, twee chips. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen China. Bestaande uit: 1x trekpot, Yixing met plated overlay draak + bodemmerk. 2x Kom, floraal/kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vijf delen divers Chinees porselein. Onder andere; Kandelaar, gemberpot, twee voorraadpotten en een Yixing vaas. Bodemmerken. Familie Rose, Kanton. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vijf Chinese Yixing trekpotten van aardewerk. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.