Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Met dubbele blauwe ring. Afmeting: H 5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: grote trekpot (beschadigd), drie schotels (twee haarlijn, 1 goed), drie kopjes (goed). Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met vogel in tuin decor. Beide borden chip. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.