18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin decor en zilveren hengsel. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 11,6 cm. In redelijke staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met dieren in landschap/floraal decor. Oude haarlijn + randglazuur schade. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.