Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Eén kopje goed. Eén kopje beschadigd. Schotels enkele chips. Tuin/goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.