Zeldzaam Chinees Zitan-houten gesneden wandreliëf. Boom met bloesem. Afmeting: 28 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk voor + verso decoratie. Afmeting: H 4 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...
Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot op drie poten met rood glazuur. Afmeting: H 15,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met kostbaarheden decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur, en groen glazuur binnenin. Met gouden floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bronzen bovenrand. Krijger bij kasteel decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met oker glazuur en florale structuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Gaatje in bodem, verder in goede staat. Afmeting: H 18,5 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kamerpot. Floraal/goed decor. Restauratie. Afmeting: H 12 x Ø 18,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren/goudrand en tekst op bodem in goud. Afmeting: 10,5 x 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met groen glazuur. 1. Wierookbrander. 2. Schaal. Afmeting: Ø 21 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.