Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1. Celadon met groen craquelé glazuur. 2. Meerkleurig glazuur. Afmeting: H 27 - 37 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Chinees bronzen goudgelakt figuur. Keizer met draak en noot. Bijgeschilderd. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met florale koper-inleg. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Perkament/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen fluitje in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden met celadon glazuur. Vogels in bosschage decor. Twee borden randschade. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met draak/feniks decor en oker kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met onderzetter, in lotusbloem vorm. Afmeting: 9 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Kleine 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi nap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 5,5 x Ø 6,4 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet met vergulde messing monturen. Met tuin en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met groen glazuur. 1. Wierookbrander. 2. Schaal. Afmeting: Ø 21 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Gaatje in bodem, verder in goede staat. Afmeting: H 18,5 cm.
Chinees porseleinen cup met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 5 x 9 x Ø 5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...
Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese penselenpot van bamboe. Met inleg/natuursteen zotjes decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot met floraal/vogel/tekst decor. Binnenrand chips. Afmeting: H 27 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met krijger decor. Twee-lichts. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/bruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese ronde plaquette van porselein, met tekst en signatuur. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met Familie Rose krijger decor. Met bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met oker glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; grote Sung vaas met groen glazuur en floraal decor. En een grote waterbak met grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Daarbij een schaal met glazuur Vietn...
Kleurrijke Chinees porseleinen vaas met oren. Fijn gedecoreerd met floraal/vissen/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met vogel in tuin decor. Beide borden chip. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese houtgestoken keizer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen celadon gemberpotten met reliëf draken decor. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met messing. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap/dieren/figuren en pagode decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen. Kraanvogel decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met jagers in landschap en waterval decor. Afmeting: H 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.