Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.