Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Drie antieke landkaarten. 17e - 18e Eeuw. 1x La Gueldre, Pierre van de Aa, 1659 - 1733, verkleurd. 1x Zuthpen belagering, door Don Frederico MDLXIIXVI, handingekleurd. 1x Heerlijcheijt van Overrijssel...
Antieke Hollandse landkaart Ditio Trans-Isulana. Drenthe/Friesland. Door Petrus Kaerius, 1612. 1570 - 1630. Pieter van der Keere. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede ...
Piet Warffius. 1956 - . Nr. 92/100. Abstract figuratieve voorstelling. Titel: Over de grens. Litho op papier. Afmeting: H 51 x B 51 cm. In goede staat.
W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 20e Eeuw. Romantisch landschap. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...
T. van Donselaar. 1976. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Stoelers. Twents coulissen landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 49 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Elly Zwaanswijk. 1942, Den Haag. Titel; Waterjuffertje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 8 x B 11,5 cm. In goede staat.
Dirk Breed. 1920 - 2004. Hollands dijkdorp. Tekening op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jaromir Stretti Zamponi. 1882 - 1959. Chantiers Parisiens pres de Notre Dame (werklui langs de Seine). Ets, aquatint op papier. Afmeting: H 37 x B 32,5 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Adriaan Terhell. 1863 - 1949. Hollands havengezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Pendant. T.Dempels ? 1881. Twee stillevens. Floraal + fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...
Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure met vier chameiris flore soorten (iris). Gravure op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.
Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
Pendant. Naar H. Wijsmuller. Circa 1910. Winter + zomer. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A.M. Braakensiek. 1890 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1875 - 1945. Dorpsgezicht met ophaalbrug. Gerepareerde scheur. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In redelijke staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.
H.J. Baas. 20e Eeuw. Platbodem op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 20 cm. In goede staat.
B. Timmer. Hollandse School. Circa 1900. Moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Spiering. Negen etsen. Hollandse School. Landschappen. Tweede helft 20e eeuw. Etsen op papier. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Joh. Mensink. Twenthe. Circa 1900. Engel bij man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke op glas geschilderde schilderijen. Circa 1900. Voorstelling met hond en eenmaal met kind bij schutting. Afmeting: H 31 x B 12 cm. In goede staat.
Selhorst. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.