Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.