Kristallen Piece de milieu met zilveren voet. Een geslepen vaas met omgeslagen rand met daaronder een kristallen schaal met slijpwerk en een gecontourneerde rand, mist een stuk. Het geheel is geplaats...
Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, breed gevlochten model met opgesoldeerde gecontourneerde elementen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. lengte 19 cm. breedte 15 mm. ca 22,0 gram. In go...
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met een prachtige schelpcamee. Ovale opengewerkte gouden rand versierd met graveerwerk en een getorste bewerking, voorzien van een grote fraai gesneden schelpc...
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant.. Een vierkant Venetiaans collier, 2,3x2,3mm, met in het midden een element floraal versierd met een golvende rij met 5 vierpoot chatons bezet met brilj...
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.