Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met rood glazuur + goud, vleermuizen in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.
Collier van zoisiet kralen voorzien van een groot geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 4 rijen zoisiet kralen, ø 8,5mm, bevestigd aan een groot rond slot met filigrain en opgesoldeerde elemente...
Gouden slavenarmband, 585/000, met diamant. Gemerkt Diamonde, model durance. Armband met aan de bovenkant een slag, deels wit- en deels geelgouden met in het midden een briljant geslepen diamant. Aan ...
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. Witgouden ruitvormige oorstekers met briljant geslepen diamant, en daaronder een langgerekte U-vorm volledig bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal...
Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.
Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk voor + verso decoratie. Afmeting: H 4 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man bij slapende vrouw in interieur. Licht erotisch. Oudere restauratie + bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In redelijke staat.
Antieke statenbijbel, 1785, met zilverwerk, 833/000. Bijbel voorzien van dubbele sloten en een kettingklamp versierd met allegorische voorstellingen en 4 fronthoekstukken. De Bijbelis voorzien van een...
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.