Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat
Kristallen strooier en glas met zilver, 835/000. Glas met ruitslijpsel geplaatst op een gladde ronde voet, ø5,5x10cm en een strooier uit geslepen kristal voorzien van een zilveren element bij voet en ...
Ceintuur met zilveren gesp, 833/000. Zwart velouren riem voorzien van een rechthoekig opengewerkte gesp. 7x12cm. lengte riem 74 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...
Twee sigarenpijpjes uit barnsteen/copal met gouden rand, 585/000. Lang achtkantig sigarenpijpje in foedraal met geschulpt gouden randje met graveerwerk, met 2 kleine oneffenheden in de rand. 9,5cm. En...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde rand en een gezaagde bak en steel. Het geheel is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: X:1857. 18 cm. ca 34 g...
Zilveren schaal, 835/000, rond model met twaalfkantige bewerking, geplaatst op een twaalfkantige voet. ø 12 cmx5,5cm. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten. jl.:U:1955. Voorzien van een gravure langs d...
Lot zilveren bestek, 833/000, met hartfilet. Een suikerstrooier met ronde gezaagde bak, een suikerschep, 2 vorkjes en 10 theelepels. MT.: o.a.A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: r:1876. en A.de Pater, Sc...
Mosterdpot en strooier met zilver. Kristallen mosterdpot met slijpwerk voorzien van een deksel met zilveren knop en een zilveren lepeltje, 835/000. 6x6x14,5cm. En een zilver zoutstrooier met blauw gla...
Beursje met zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en voorzien van een binnenbeugel. Met geborduurde kralen tas. MT.: J. van Geelen Cz., Schoonhoven, jl.:B:1886. Breedte 7,5cm. ...