19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 36,3 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille flor...
Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit; Eén schotel met floraal/vogel decor. En drie kopjes met figuren/kostbaarheden en karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede s...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.