Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9
Kristallen Piece de milieu met zilveren voet. Een geslepen vaas met omgeslagen rand met daaronder een kristallen schaal met slijpwerk en een gecontourneerde rand, mist een stuk. Het geheel is geplaats...
Zilveren inktstel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met geribde randen geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van een greep met 2 pennenhouders. Op het inktstel zitten 2 kristallen inktpotjes met ...
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een met rib bewerkte rand met getorste bewerking en grepen met acanthusbladeren. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 39x21x6cm. ca 360 gram. In goede...
Reismes in schede, Antiek mes met zilveren greep, 833/000, versierd met krullen en figuren. Bekroond met een hond. En voorzien van een leren bewerkte schede. 31 cm. In goede staat
Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilvereren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, e...
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.