This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Messing tafellamp, H 54 cm.
Result: 100 EUR

Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.

Lava camee broche
Starting price 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.

Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm.
Result: 250 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Grote tinnen theekan
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Starting price 140 EUR

Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Starting price 400 EUR

Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.
Result: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese munten Ø 4 cm.
Starting price 200 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Result: 275 EUR

Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose wandvaas, H 23,2 cm.
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinese kom op console Ø 15,5 cm.
Result: 280 EUR

Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Kapitale 17e eeuwse Chinese dekselvaas, H 67 cm.
Result: 2.500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.

Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere
Result: 130 EUR

Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Starting price 80 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.

Antieke platelen zuil + bloempot, 1920
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Starting price 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.
Result: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel, 1910
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Penvuur jachtgeweer
Starting price 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Drie helmen
Starting price 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.
Result: 2.250 EUR

Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.