Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.
Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een markiesvormige kop versierd met een gestorste rand, met een ovaal zilveren element bezet met roos geslepen diamanten. De ring is voorzien van ee...
Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.