19e Eeuwse bisquit porseleinen schenkkan in Wedgwood-stijl. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein. 20e Eeuw. Twee Hutschenreuther Dresden Seladon borden. En één Karlsbader Porzellan kop en schotel. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas. Met bodemmerk. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.
Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Betreft een vijf-delige haardset + een kopergeslagen spiegel met borstels. Afmeting: 47 - 70 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.