Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.