Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G
Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G
Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U
D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U
S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U
Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U