Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Bijzonder mooie ring RG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct.TW/VSI en ronde en druppelvormige gefac.ametisten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø55, 12.3 ge.
Johan Rockx ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Alberto Sicco Hempenius, olieverf op paneel, landschap met boer en vee 30x62cm. Cond.: G
Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U