Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Torenuurwerk 19e eeuw (R Charter Royal Exchange London) geheel staand op eiken bok. Klok loopt, slagwerk incompleet, gietijzeren wijzerplaat. Uurwerk met loden schijfgewichten 203x110x48cm. Cond.: G
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Vuurvergulde 19e eeuwse Franse pendule met verzilverde wijzerplaat, touwslingeruurwerk gesigneerd M.B. 345. Bovenop een zittende vrouw met hand in haar zij. Uurwerk is paar jaar geleden gerepareerd 4...
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk
Engelse staande klok ca. 1730, gesigneerd Pawley Ashby. Eikenhouten kast met snijwerk (van latere datum). Origineel uurwerk met 1 wijzer en datumaanwijzer 212x49x25cm.
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Louis Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend
Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. Beschildering ontbreekt deels.
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.
Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U