Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm
Duitse antieke notenhouten vrijslinger ca.1900, met balkon, Jugendstil motief in de slinger en wijzerplaat. Geheel compleet met originele kuif. In zeer goede staat 113x45x21cm. Cond.: U
Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...
Torenuurwerk 19e eeuw (R Charter Royal Exchange London) geheel staand op eiken bok. Klok loopt, slagwerk incompleet, gietijzeren wijzerplaat. Uurwerk met loden schijfgewichten 203x110x48cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule 19e eeuw in Louis Quinze stijl met onyx. Emaille wijzerplaat 43x45x19cm. Cond.: G
Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G
Duitse staande klok begin 20e eeuw. Uurwerk gemerkt J.G.L. Eiken gefineerd met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Koperen wijzerplaat, uitgewerkte koperen slinger en gewichten. 204x64x30cm. Cond.: U
Kleine antieke tafelklok gemaakt voor China export van massief ahorn. Met Brevette uurwerk (uurwerk in tact) ca. 1900 Cond.: G
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met kopere en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Vuurvergulde 19e eeuwse Franse pendule met verzilverde wijzerplaat, touwslingeruurwerk gesigneerd M.B. 345. Bovenop een zittende vrouw met hand in haar zij. Uurwerk is paar jaar geleden gerepareerd 4...
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Engelse staande klok ca. 1730, gesigneerd Pawley Ashby. Eikenhouten kast met snijwerk (van latere datum). Origineel uurwerk met 1 wijzer en datumaanwijzer 212x49x25cm.
Duitse notenfineer vrijslinger, gemerkt F.H. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat. Kuif is vervangen 78x36x17cm. Cond.: G
Franse zogenaamde Oeil de Boeuf wandklok eind 19e eeuw. Mooi uitgewerkte voorkant, albast wijzerplaat met emaille cartouches. In uitstekende staat 62x48x14cm.
Boulle klokje in Franse stijl met diverse bronskleurige ornamenten. Slinger in de vorm van een zonnetje. Klok komt uit het midden van de 20e eeuw. 32,5x17x9cm. Cond.: G
Duitse eiken fineer vrijslinger, gemerkt G.P eind 19e eeuw. Helemaal compleet met kuif etc. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat 93x42x21cm. Cond.: G
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met wekkerfunctie. Wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x15cm. Cond.: U
Koperen reiswekker 19e eeuw in de vorm van een biervat, vermoedelijk Frankrijk 6xø8cm. Cond.: G