This website uses cookies

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Kat + Valk
Result: 35 EUR

Twee Egyptische reproducties van een valk en een kat. Herkomst Musee Du louvre (Ateliers de Moulage). Marmeren sokkel, beeld is keramiek gezwart 25x24x10cm. en 16,5x7x9cm. Cond.: U

Galle stijl lamp
Result: 35 EUR

Franse Galle stijl lampevoet. Gekleurd glas met Jugendstil motieven. Onderin de voet 1 fitting en bovenop 1 fitting 21e eeuw. Geen lampekap 24xø18,5cm. Cond.: G

Kavel diversen
Result: 35 EUR

Doos diversen, oud en antiek Cond.: R

2 Tasjes
Result: 35 EUR

Twee lederen tasjes. 1x Bruinkleurig tasje van daniel Ray. 1x Tasje van Enrico Benetti 20e eeuw Cond.: G

Staande majolica lamp
Result: 35 EUR

Kruik
Result: 30 EUR

Tinnen bokaal
Result: 30 EUR

Weegschaal + Kruik
Result: 30 EUR

Antieke kruideniersweegschaal gemerkt Salters Silvesters Patent en een koperen rechthoekige kruik (gietijzer en koper) ca. 1900 29xø17cm. en 9x19,5x26,5cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel
Result: 30 EUR

Antieke Hollandse roodkoperen appelketel 24xø18cm. Cond.: G

Aparte koperen lamp
Result: 30 EUR

Aparte koperen lamp 20e eeuw 51xø33cm. Cond.: R

Barok spiegel
Result: 30 EUR

Barokspiegel met putti. gegoten kunststof met lampjes 20e eeuw. 88x48x25cm. Cond.: G

Doos koper, tin, diversen
Result: 30 EUR

Doos diversen 19e-20e eeuw. Koffiemolen, strijkijzer, tin en koper Cond.: G

Poken set
Result: 30 EUR

Roodkoperen houtbak
Result: 30 EUR

Roodkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel begin 20e eeuw 28xø39cm. Cond.: G

2 Keramiek objecten
Result: 30 EUR

Twee keramiek objecten in Inca stijl (Mexico) 20e eeuw. Schaakbord en Inca krijger 34x34cm. en 21x18cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Result: 30 EUR

Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G

Citer
Result: 30 EUR

Antieke Duitse citer gemerkt Valsonora Zither 19e eeuw 52x47x6cm. Cond.: G

3 Pijpen
Result: 30 EUR

Drie antieke pijpen in origineel etui allen in andere vorm. Gemaakt van zeeschuim Cond.: G

Chocolade schenkkan
Result: 30 EUR

Beschadigde silverplated chocolade schenkkan ca. 1900. Mooi uitgewerkt, Cond.: M

Doos diversen
Result: 30 EUR

Kavel diversen 19e-20e eeuw. Carbitlamp, strijkijzers, hengselpan 18e eeuw, maatbekers met hengsel Cond.: G

Aardewerk kruik
Result: 30 EUR

Hollandse aardewerk voorraadkruik gemerkt Van Kleef & Zoon Den Haag ca. 1900 35xø22cm. Cond.: G

Vaasje + Bel
Result: 30 EUR

Twee delen cloisonne. 1x Tafelbelletje ca. 1900 gedecoreerd met bloemen H.: 7cm. 1x Vaasje met afbeelding van een vogel staand op een rots bij zee ca. 1920 8,5xø5cm. Cond.: G

8 Deel tin
Result: 30 EUR

8 Delen oud tinwerk; schotels, kommen en kannen 19e-20e eeuw. Cond.: G

Piano kandelaar
Result: 30 EUR

Jugendstil messing piano kandelaar ca. 1910 23x14x11cm. Cond.: U

Koperen wandlamp
Result: 30 EUR

Antieke koperen wandlamp ca. 1900 in Louis Seize stijl 27x27x9cm. Cond.: G

Borstelset
Result: 30 EUR

Antieke borstelset kopergeslagen ca. 1900 met Hollandse voorstelling 33x19x5cm. Cond.: G

Doos Keulse potten
Result: 30 EUR

Doos Keulse potten Cond.: G

Cloisonne vaasje
Result: 30 EUR

2 Speren, Zulu
Result: 30 EUR

2 Speren, Zulu, ijzer met hout.L.125cm.

2 Petroleumlampen
Result: 27 EUR

2 Windlichten
Result: 25 EUR

4 Wandconsoles
Result: 25 EUR

Vier wandconsoles van goudgekleurd gips 13cm. en 14cm. hoog Cond.: G

Schildersezel
Result: 25 EUR

Gietijzeren schildersezeltje in Jugendstil stijl met in de kroon een vrouw afgebeeld 21e eeuw 60x23x23cm. Cond.: G

Typemachine
Result: 25 EUR

Typemachine van de Oostduitse geheime dienst KGB om Afrikaanse Ethiopische coderingen te kunnen ontcijferen. Er is er maar 1 op de hele wereld.

2 Schildpad kandelaars
Result: 25 EUR

Twee schildpad kaarsenkandelaars staand op rond voetje ca. 1920. 1 Voetje met barst en 1 kaarsenhouder beschadigd. 10xø7,5cm.

Schaakspel klein
Result: 25 EUR

Mooi schaakspel met mooi houtsnijwerk figuren.

Kroonluchter voor kaarsen
Result: 25 EUR

Kavel diversen
Result: 25 EUR

2 Koperen vazen
Result: 25 EUR

Twee koperen vazen ca. 1910. Engels met bloemmotief 29xø14cm. Cond.: G

Etagere
Result: 25 EUR

Silverplated etagere met 3 etages eind 21e eeuw met bewerkte handvaatjes 45xø25cm.

5 Boeken
Result: 25 EUR

5 Boeken van Reuters (Origineel een 12 delige serie). Uitgegeven door Hans B. grube, gedrukt door Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Berlin - Leipzig-Wien-Stuttgart Cond.: G

2 Bronzen fotolijsten
Result: 25 EUR

Twee bronzen fotolijsten met putti 39x26x1,5cm. Cond.: G

Bronzen fotolijst
Result: 25 EUR

Bronzen fotolijst met putti 36x2x23cm. Cond.: G

Koperen lakstempel
Result: 25 EUR

Koperen lakstempel 19e eeuw 7xø18cm. Cond.: G

Kamerscherm ca. 1910
Result: 25 EUR

Wandddoek
Result: 25 EUR

Doos diversen
Result: 25 EUR

Doos diversen
Result: 25 EUR

Doos diversen; Koffiemolen D.E., hoedendoos etc. Cond.: G

Pijp
Result: 25 EUR

Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.

2 Bronzen wandlampen
Result: 25 EUR

Messing vaas
Result: 25 EUR

Tinnen kraantjeskan
Result: 22,5 EUR

Tinnen kraantjeskan Holland 20e eeuw 36xø14cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Result: 20 EUR

Olielamp
Result: 20 EUR

Doos koperwerk + tin
Result: 20 EUR

Doos met 25 delen koper en tinwerk 20e eeuw. Cond.: G

Art Deco dienblad
Result: 20 EUR

Oud porseleinen dienblad met Zwiebelmuster motief ca. 1900. beschadigd Cond.: R

Bronzen vijzel
Result: 20 EUR

Bronzen vijzel (10xø12cm.) met stamper (18,5cm.) midden 20e eeuw. Cond.: G

Armband
Result: 20 EUR

2 Kaarsenkandelaars
Result: 20 EUR

2 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 28,5xø8,5cm. Cond.: G

Antieke barometer
Result: 20 EUR

Antieke Hollandse barometer met snijwerk 51x20x4cm. Cond.: G

Rein Jansma, "Stairs"
Result: 20 EUR

Rein Jansma, "Stairs", 10 trappen (papier) van deze kunstenaar gemaakt tot een boek. production Joost Elffers 26,5x19cm. Cond.: G

Buste boedha
Result: 20 EUR

2 Schilderijlijsten
Result: 20 EUR

3 Delen messing
Result: 20 EUR

3 Delen messing begin 20e eeuw. Stoffer en blik en een kambakje. Cond.: U

Art Deco kandelaar
Result: 20 EUR

Petroleumlamp
Result: 20 EUR

Tinnen setje
Result: 20 EUR

Tinnen 5-delig koffiesetje van het merk Zeister met houten beschilderd serveerblad 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Bontjas Nerts
Result: 20 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nerts 20e eeuw Cond.: R-G

Ketel met theelicht
Result: 20 EUR

5 Deel tin
Result: 18 EUR

5 Delen tin 20e eeuw; sierschotel, peperbus, maten Cond.: G

9 Delen tin
Result: 18 EUR

9 Delen oud en antiek tin o.a; kruik, 1L. beker. 6 bierpullen en een grote schenkkan. Cond.: G

Samovaar
Result: 18 EUR

Oude messing samovaar 20e eeuw 41x26x23cm. Cond.: G

Petroleum hanglamp
Result: 15 EUR

Doosje diversen
Result: 15 EUR

Doos divers porselein, verzilverd, koper en koekplanken Cond.: G

2 Raamhorren
Result: 15 EUR

2 Raamhorren
Result: 15 EUR

Masker, Pende
Result: 15 EUR

Pende masker uit Congo. Het masker is meer dan 40 jaar oud.

2 Koperen vazen
Result: 15 EUR

Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U

Bentheimer bak
Result: 15 EUR

3 Bordenrekken
Result: 15 EUR

Drie houten bordenrekken 20e eeuw. 100x30cm. en 40x35cm. Cond.: G

Doos oude glazen
Result: 15 EUR

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Spelden/broches
Result: 15 EUR

Diverse spelden en broches

Doos blikken
Result: 15 EUR

Doos oude blikken Cond.: G

Jugendstil vrouw
Result: 15 EUR

Kerkkandelaar en 2 bronzen borden
Result: 15 EUR

Deurklopper
Result: 15 EUR

2 Stofstempels
Result: 15 EUR

Pillendoos + bakje
Result: 15 EUR

Messing bakje met 2 vakjes en een silverplated pillendoosje

Staande petroleumlamp
Result: 15 EUR

Petroleumlamp, messing
Result: 15 EUR

4 Vaasjes, snotneus, smotte
Result: 15 EUR

2 Wandlampen
Result: 14 EUR

7 Delen tin
Result: 14 EUR

7 Delen tin eind 20e eeuw. 2 Eikeltjeskannen, 3 maatbekers en 2 schalen Cond.: G

Duitse atlas
Result: 13 EUR

Kolenkit en houtstoof
Result: 10 EUR