Twee bronzen wandlampen voor kaarsen 20e eeuw 37x39x27cm. Cond.: G
2 Oude porseleinen wandlampjes met bloemmotief 20e eeuw 27x6,5x12cm. Cond.: G
Twee stoofjes van beukenhout. Hollands 20e eeuw 28x25x16cm. en 13x18x15cm. Cond.: G
3 Delen koperwerk o.a; 1x koperen telefoon (recent nog gebruikt), 1x messing strijkijzer met houten handgreep en een grote roodkoperen Griekse waterketel.
Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
Antieke koperen appelketel 19e eeuw. Hollands 34x31x21cm. Cond.: G
Messing orenvaas gedecoreerd met uitgewerkte rozen begin 20e eeuw. Vaas is ooit verzilverd geweest. Onderkant gemerkt met een vlaggetje en genummerd 1331 38x25x18cm. Cond.: G
Antieke tinnen kruik (34xø10cm.) en moderne eikeltjeskan (19x12x8cm.) Cond.: R
Groen cloisonne vaasje ingelegd met bloemen en vogeltjes 20e eeuw 18xø14cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U