2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U
Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Art Deco vaas 30-er jaren met decor van blauw-groen-goud. 30xø19cm. (Genummerd en E.G.) Cond.: U
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G
Meissen bord 2e helft 20e eeuw met bloemmotief. 1e Wahl ø18cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
2 Franse handbeschilderde vazen 19e eeuw. 1x Edelman 1x Edelvrouw. Achterkant gedecoreerd met bloemen op tak. 1 Chip aan de voet 33,5x20x14cm. Cond.: U
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.
Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.
Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R