This website uses cookies

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Makkums bord
Result: 35 EUR

Makkums bord 19e-20e eeuw met gelobte rand (beschadigingen) en bonte beschildering 4xø28cm. Cond.: R

Aardewerken schaal
Starting price 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

2 Sierbokalen
Starting price 40 EUR

Twee porseleinen sierbokalen (vazen) 21e eeuw. Geheel groen-grijs gebloemd, deksel met zilverkleurige randen 39xø14cm. Cond.: G

Vaas, zilver + groen
Starting price 35 EUR

Grote porseleinen siervaas met zilverkleurige voet en omranding. Vaas is groen-grijs gebloemd 48xø20cm. Cond.: G

2 Vazen
Result: 40 EUR

2 Porseleinen siervazen met zilverkleurige voet en deksel. Middengedeelte is parlemoerkleurig 21e eeuw. Mist 1 zilverkleurig stukje 41xø15,5cm. Cond.: G

5 Japanse borden
Starting price 15 EUR

5 Diverse Japanse borden, allen begin 20e eeuw. 1x Satsuma bord met drie figuren, 2x Kutani borden met paradijsvogels 2x Kutaniborden (tempel en bloem+vlinder) Cond.: G

3 Tegels
Starting price 30 EUR

3 Blauwe tegels 19e eeuw met beroependecor. 1x Kledingmaker. 1x Boer met kruiwagen. 1x Moeder met kind Allen 13x13cm. Cond.: G

Westerwald schenkkan
Starting price 60 EUR

Westerwald schenkkan (Duitsland), handarbeit 1929 keramiek 28xø12cm. Cond.: U

2 Bijbelse tegels
Result: 45 EUR

2 Oude Makkumse tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1800 13x13cm. Cond.: G

2 Tegels
Result: 30 EUR

2 Antieke blauwe tegels. 1x Tegel ca. 1700 met doedelzakspeler 13x13cm. (2 chips linksonder). 1x Tegel met vaandeldrager en zwaard 13x13cm. Cond.: G

2 Tegels
Result: 45 EUR

2 Antieke tegels. 1x eind 17e eeuw met kinderspelen 13x13cm. 1x Tegel met vrouwfiguur en mand 13x13cm. Cond.: G

3 Tegels, 18e eeuw
Result: 65 EUR

5 Landschapstegels
Result: 45 EUR

5 Diverse tegels met landschapsdecor 19e eeuw. 13x13cm. Cond.: R-G.

Porseleinen olifant
Starting price 50 EUR

Grote keramische olifant (Azië), geglazuurd 20e eeuw 30x43x24cm. Cond.: U

Tegeltableau F.H.
Starting price 60 EUR

Tegeltableau gemonogrammeerd F.H., met religieuze voorstelling ca. 1900 30x15cm. Cond.: U

3 Bijbelse tegels
Result: 40 EUR

2 Wandtegels
Result: 20 EUR

Twee oude Hollandse wandtegels 20e eeuw 13x13cm. Cond.: U

3 Bijbelse tegels
Result: 60 EUR

7 Antieke tegels in lijst
Starting price 30 EUR

4 Landschapstegels
Starting price 30 EUR

4 Tegels met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw. Tegel met huisje en vuurtoren is gaaf. Tegel met huisje en 2 boten kleine chip (gelijmd). Beide andere tegels zijn gelijmd. Allen 13x13cm.

2 Putti, RB porselein
Result: 30 EUR

Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U

2 Porseleinen beelden
Starting price 25 EUR

Twee porseleinen figuren 30-50 er jaren, gemerkt vermoedelijk Duitsland. Olifant mist een stukje staart. Edelhert stukjes van het gewei af. 24x25x11cm. 22x21x10cm. Cond.: R

8 Oude tegels
No reserve price

2 Honden, rood
Starting price 35 EUR

2 Porseleinen rode Engelse Stafforshire hondjes handbeschilderd begin 20e eeuw. 18,5x13x9,5cm. Cond.: G

Porseleinen groep
Result: 15 EUR

Porseleinen koets
Starting price 60 EUR

Porseleinen koets met 4 paarden 2e helft 20e eeuw met in de koets een elegante dame. 1 Chipje uit de koets bij het raam. 18x32x11cm. Cond.: G

6 Porseleinen dieren
No reserve price

Beeld
Starting price 15 EUR

Aardewerken abstract beeld van een man en vrouw in elkaar gesmolten. Het geheel is geglazuurd eind 20e eeuw. 30x16x14cm. Cond.: G

2 Porseleinen bokalen
Result: 120 EUR

Porseleinen tafelopzet
Result: 60 EUR

2x Copenhagen, vissen
Result: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

Bisquit porseleinen groep
Starting price 40 EUR

Bisquit porseleinen beeldengroep. Voorstellend vader en moeder met kind, staand bij een stoel. Frans 20e eeuw. Lichte beschadiging 23x20x14,5cm. Cond.: R

Chinese voorraadpot
Starting price 190 EUR

Grote Chinese voorraadpot met deksel 20e eeuw. Beschilderd met vele figuren en goud-decor. 29xø24cm. Cond.: U

Kanton vaas
Starting price 250 EUR

Celadon Chinese vaas
Starting price 250 EUR

Celadon Chinese vaas
Starting price 140 EUR

Chinees bord 20e eeuw
Starting price 60 EUR

Chinees bord 20e eeuw met blauw decor 4xø26cm. Cond.: U

5 Eierschaal kop & schotels
Starting price 45 EUR

5 Eierschaal porseleinen kop & schotels eind 19e eeuw met landschapsdecor H.: 6cm. Cond.: G

Bont bord
Starting price 60 EUR

5 Chinese miniaturen
Starting price 250 EUR

Japans bord
Starting price 20 EUR

2 Chinese schotels
Result: 50 EUR

2 Borden, 18e eeuw
Starting price 45 EUR

Groot Delfts bord
Starting price 120 EUR

Groot Delfts bord 18e-19e eeuw Hollands, blauw bloemen decor. Rand beschadigd 5xø34,5cm. Cond.: G

Groot Delfts bord
Starting price 90 EUR

Groot Delfts bord vermoedelijk 18e eeuw (nieuw gelakt). Blauw decor met vogels 5xø34,5cm. Cond.: R

Grote Delftse schotel
Starting price 120 EUR

Grote Delftse schotel met blauw-decor 18e-19e eeuw 5xø34,5cm. Cond.: G

Chinees bord 18e eeuw
Result: 30 EUR

Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje

Chinese gemberpot
Result: 160 EUR

2 Chinese kastkommen
Result: 60 EUR

Blauwe vaas met oren
Result: 180 EUR

Keramiek olifant Lejan
Starting price 200 EUR

Cilindervormige vaas
Starting price 150 EUR

Cilindervormige Chinese vaas compleet beschilderd 19e eeuw. 28,5xø12cm. Cond.: G

Majolica bloemenzuil
Starting price 45 EUR

Oude bloempot met zuil 50-er jaren Duitsland. Keramiek geglazuurd, gemerkt BAY West-Germnay 60xø23cm. Cond.: U

Servies Calyx Ware Wedgwood
Starting price 300 EUR

Antiek romeins glaasje
Starting price 75 EUR

28 Delen Zwiebelmuster
Result: 40 EUR

2 Delftsblauwe vazen
Starting price 80 EUR

Twee Delftsblauwe knobbelvazen midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en bloemen. 1 Voet beschadigd 47xø20cm. Cond.: G

Royal Albert,ontbijtservies
Starting price 180 EUR

Royal Albert ,koffieservies
Starting price 300 EUR

Royal Albert,eetservies
Result: 300 EUR

Delfts kaststel
Starting price 100 EUR

3-Delig porseleinen kaststel 20e eeuw Holland "Porseleine Fles Delft". Handbeschilderd 30,5xø17cm. en 21xø14cm. Cond.: U

Imari bord
Result: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met figuren 3xø30cm. Cond.: U

Imari dekselvaas
Result: 115 EUR

Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.

Chinese schotel, 18e eeuw
Starting price 125 EUR

Grote Chinese schotel Cheng Lung 18e eeuw. In het midden met bloemdecor en de omranding met 3 bloemen gedecoreerd, randbeschadiging, verder goed ø32cm.

Goudimari kraagvaas
Starting price 550 EUR

Japanse vaas 1910-1920
Result: 95 EUR

Imari bord ø33cm.
Result: 90 EUR

Chinese schotel, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Grote imari schotel
Result: 75 EUR

3 Borden
Result: 75 EUR

Celodon schaaltje
Result: 60 EUR

2 Capucijner kop en schotels
Result: 150 EUR

6 Kop&Schotels, ca. 1700
Result: 170 EUR

Imari bord ø21,5cm.
Starting price 20 EUR

Imari bord ø17,5cm.
Starting price 20 EUR

Grote Japanse schotel
Result: 60 EUR

Imari bordje
Starting price 15 EUR

6 Delen porselein
Starting price 10 EUR

Twee Duitse bierkruiken
Starting price 25 EUR

Twee Duitse bierkruiken ca. 1900 met spreuken. Gemaakt van aardewerk 32xø14cm.

3 Borden, Royal Goedewaagen
Starting price 20 EUR

3 Aardewerken borden 20e eeuw van Royal Goedewaagen. Lente, zomer en herfst ø24cm. Cond.: G

4 Borden, Holand
Starting price 20 EUR

4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G

47-Delig servies
Result: 70 EUR

4 Satsuma bordjes
Starting price 60 EUR

4 Japanse satsuma bordjes eind 19e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor, 3 figuren en huisjes ø18,5cm. Cond.: G

5 bordjes
Starting price 60 EUR

5 Japanse kutani bordjes ca. 1920 geheel gedecoreerd met landschapsdecor en goudverf beschilderd ø18,5cm. Cond.: G

Japans vaasje
Starting price 20 EUR

Japanse blauwe Hirado vaas 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor 16xø9cm. Cond.: G

Grote bloempot
Result: 30 EUR

2 Knobbelvazen
Starting price 50 EUR

2 Chinees/Japanse knobbelvazen. 1 Compleet uitgewerkte vaas gedecoreerd met vissen (ooit gebruikt als lampevoet) 31cm. 1x Knobbelvaas gedecoreerd met diverse kleuren 32cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Starting price 50 EUR

Chinees bord
No reserve price

Delfsblauwe blokfluit
Starting price 50 EUR

Delftsblauwe keramiek fluit met monogram 20e eeuw. Blauw handbeschilderd met bloemen 50xø3cm. Cond.: U

11-Delig servies
Result: 25 EUR

11-Delig servies voor kinderen 30-er jaren Hollands Cond.: G

Porseleinen beeld
Starting price 45 EUR

Porseleinen beeldengroep met houten voet gemaakt door B. Merli ca, 1980. Voorstellend jongentje en meisje omhelzen een hondje. 20x15x15cm. Cond.: G

Kaststel
No reserve price

Jugendstil vaas
Starting price 60 EUR

Jugendstil vaas, Karlsruher majolica, begin 20e eeuw. Groene grondkleur met rode en zwarte bloemen beschilderd H.: 21cm. 1 Chip aan de rand.

Frans parfumflesje
Result: 40 EUR

Antiek Frans porseleinen odeurflacon 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 7,7xø2,2cm. Cond.: G

Art Deco koffieservies
Result: 20 EUR