Makkums bord 19e-20e eeuw met gelobte rand (beschadigingen) en bonte beschildering 4xø28cm. Cond.: R
Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U
Twee porseleinen sierbokalen (vazen) 21e eeuw. Geheel groen-grijs gebloemd, deksel met zilverkleurige randen 39xø14cm. Cond.: G
Grote porseleinen siervaas met zilverkleurige voet en omranding. Vaas is groen-grijs gebloemd 48xø20cm. Cond.: G
2 Porseleinen siervazen met zilverkleurige voet en deksel. Middengedeelte is parlemoerkleurig 21e eeuw. Mist 1 zilverkleurig stukje 41xø15,5cm. Cond.: G
5 Diverse Japanse borden, allen begin 20e eeuw. 1x Satsuma bord met drie figuren, 2x Kutani borden met paradijsvogels 2x Kutaniborden (tempel en bloem+vlinder) Cond.: G
3 Blauwe tegels 19e eeuw met beroependecor. 1x Kledingmaker. 1x Boer met kruiwagen. 1x Moeder met kind Allen 13x13cm. Cond.: G
Westerwald schenkkan (Duitsland), handarbeit 1929 keramiek 28xø12cm. Cond.: U
2 Oude Makkumse tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1800 13x13cm. Cond.: G
2 Antieke blauwe tegels. 1x Tegel ca. 1700 met doedelzakspeler 13x13cm. (2 chips linksonder). 1x Tegel met vaandeldrager en zwaard 13x13cm. Cond.: G
2 Antieke tegels. 1x eind 17e eeuw met kinderspelen 13x13cm. 1x Tegel met vrouwfiguur en mand 13x13cm. Cond.: G
5 Diverse tegels met landschapsdecor 19e eeuw. 13x13cm. Cond.: R-G.
Grote keramische olifant (Azië), geglazuurd 20e eeuw 30x43x24cm. Cond.: U
Tegeltableau gemonogrammeerd F.H., met religieuze voorstelling ca. 1900 30x15cm. Cond.: U
4 Tegels met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw. Tegel met huisje en vuurtoren is gaaf. Tegel met huisje en 2 boten kleine chip (gelijmd). Beide andere tegels zijn gelijmd. Allen 13x13cm.
Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U
Twee porseleinen figuren 30-50 er jaren, gemerkt vermoedelijk Duitsland. Olifant mist een stukje staart. Edelhert stukjes van het gewei af. 24x25x11cm. 22x21x10cm. Cond.: R
2 Porseleinen rode Engelse Stafforshire hondjes handbeschilderd begin 20e eeuw. 18,5x13x9,5cm. Cond.: G
Porseleinen koets met 4 paarden 2e helft 20e eeuw met in de koets een elegante dame. 1 Chipje uit de koets bij het raam. 18x32x11cm. Cond.: G
Aardewerken abstract beeld van een man en vrouw in elkaar gesmolten. Het geheel is geglazuurd eind 20e eeuw. 30x16x14cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen beeldengroep. Voorstellend vader en moeder met kind, staand bij een stoel. Frans 20e eeuw. Lichte beschadiging 23x20x14,5cm. Cond.: R
Grote Chinese voorraadpot met deksel 20e eeuw. Beschilderd met vele figuren en goud-decor. 29xø24cm. Cond.: U
5 Eierschaal porseleinen kop & schotels eind 19e eeuw met landschapsdecor H.: 6cm. Cond.: G
Groot Delfts bord 18e-19e eeuw Hollands, blauw bloemen decor. Rand beschadigd 5xø34,5cm. Cond.: G
Groot Delfts bord vermoedelijk 18e eeuw (nieuw gelakt). Blauw decor met vogels 5xø34,5cm. Cond.: R
Grote Delftse schotel met blauw-decor 18e-19e eeuw 5xø34,5cm. Cond.: G
Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje
Cilindervormige Chinese vaas compleet beschilderd 19e eeuw. 28,5xø12cm. Cond.: G
Oude bloempot met zuil 50-er jaren Duitsland. Keramiek geglazuurd, gemerkt BAY West-Germnay 60xø23cm. Cond.: U
Twee Delftsblauwe knobbelvazen midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en bloemen. 1 Voet beschadigd 47xø20cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel 20e eeuw Holland "Porseleine Fles Delft". Handbeschilderd 30,5xø17cm. en 21xø14cm. Cond.: U
Grote Chinese schotel Cheng Lung 18e eeuw. In het midden met bloemdecor en de omranding met 3 bloemen gedecoreerd, randbeschadiging, verder goed ø32cm.
Twee Duitse bierkruiken ca. 1900 met spreuken. Gemaakt van aardewerk 32xø14cm.
3 Aardewerken borden 20e eeuw van Royal Goedewaagen. Lente, zomer en herfst ø24cm. Cond.: G
4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G
4 Japanse satsuma bordjes eind 19e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor, 3 figuren en huisjes ø18,5cm. Cond.: G
5 Japanse kutani bordjes ca. 1920 geheel gedecoreerd met landschapsdecor en goudverf beschilderd ø18,5cm. Cond.: G
Japanse blauwe Hirado vaas 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor 16xø9cm. Cond.: G
2 Chinees/Japanse knobbelvazen. 1 Compleet uitgewerkte vaas gedecoreerd met vissen (ooit gebruikt als lampevoet) 31cm. 1x Knobbelvaas gedecoreerd met diverse kleuren 32cm. Cond.: G
Delftsblauwe keramiek fluit met monogram 20e eeuw. Blauw handbeschilderd met bloemen 50xø3cm. Cond.: U
Porseleinen beeldengroep met houten voet gemaakt door B. Merli ca, 1980. Voorstellend jongentje en meisje omhelzen een hondje. 20x15x15cm. Cond.: G
Jugendstil vaas, Karlsruher majolica, begin 20e eeuw. Groene grondkleur met rode en zwarte bloemen beschilderd H.: 21cm. 1 Chip aan de rand.
Antiek Frans porseleinen odeurflacon 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 7,7xø2,2cm. Cond.: G