Guan van Hoven 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en kruiken 100x80cm. Cond.: U
Gerrit Post Greve (1913 - 1990), olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R
Martinus Jacobus Nefkens (1926 - 1981 Ede), olieverf op linnen,m herderin met schapen 40x60cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G
Juan Soler (Spanje 20e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met voorname dames 30x40cm. Cond.: G
P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met rivier 30x40cm. Cond.: U
P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met kerkje 30x40cm. Cond.: U
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G
Jacob Simon Hendrik Kever (Amsterdam 1854 - 1922 Laren) Diverse musea (Singer museum) Larensche school, olieverf op linnen, lezende jongen (oude bedoeking) 24x31cm. Cond.: G
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
Monogram M.G. 19e eeuw (miniaturist), olieverf op formica, portret van een kind op stoel met speelgoed 7x7cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, fruitboomgaard bij avond 28x40cm. Cond.: G