This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Pillendoosje
Result: 45 EUR

Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Starting price 200 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Starting price 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Result: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Starting price 40 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Starting price 775 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Starting price 275 EUR

Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U

Amerikaanse sterling beker
Result: 45 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Result: 80 EUR

Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Starting price 150 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U

Dekselcoupe, zilv. voet
Result: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Starting price 300 EUR

Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Starting price 70 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G

Kralentas, zilv. beugel
Starting price 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.

Tas, zilv. beugel + haak
Starting price 290 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G

Ajour gezaagde broodmand
Starting price 950 EUR

Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...

3 Zilveren schalen
Starting price 100 EUR

3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Starting price 575 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U

Zilveren visschep
Result: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G

Zilveren kandijpot
Starting price 350 EUR

Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G

Bonbonniere zilveren voet
Result: 90 EUR

Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R

14 Zilveren lepels
Starting price 150 EUR

12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000 145gr. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Starting price 175 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G

2 Peper & Zout strooiers
Result: 70 EUR

Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U