Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U
Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U
Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G
Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G
Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G
Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.
Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G
Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...
3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G
Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G
Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000 145gr. Cond.: U
Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G