Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: H 80 x Ø 67 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Ontwerp inktstel voor metaalwerkplaats Amstelhoek 1899 - 1902. Gemerkt A.H. Met originele inktpotten van glas. Afmeting: 10 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...
19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige messing etagere-tafel. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruneerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen likeurhouder in empire-stijl. Met glazen reservoir +afbeelding van bewoner van Afrika. Met vergulde kraan. Likeurglazen missen. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: 28 cm.
Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
Groot Russisch beschilderd lakwerk ei op console. Hardhout. 20e Eeuw. Met religieuze voorstelling met bladgoud. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting; H 19 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Leitz Wetzlar microscoop met bruin-glazen apothekersstolp. Circa 1900. Afmeting: 35 - 46 cm. In goede staat.
Antiek Hollands K.N.A.C. auto embleem. Verchroomd met emaille. Circa 1935. Afmeting: 9,8 x 6,7 cm. In mooie staat.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met leeuwenkoppen en ringen. Circa 1820. Fineerschades. Afmeting: H 51 x Ø 33 cm. In redelijke staat.
Twee levensgrote Oosterse houtgesneden figuren met gong en glazen stenen. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 160 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...
Twee oude bronzen wandlampen met olifanten koppen + albast imitatie lampenkappen. Afmeting: 55 x 29 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws hardhouten Oriëntaals gevecht/afweerschild met messing beslag en polychromie + handgrip. Afmeting: 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...
19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten belijmde theekist met twee compartimenten. Afmeting: 15,5 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
Twee 19e eeuwse maatstokken (ellemaat). Mahoniehout. Afmeting: L 23 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.