Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.
Emaille reclamebord Rolinck Pilsener. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese plated sigarettenkoker met monogram + karaktertekens en landarbeiders/vee decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Twee miniatuur dames portretten. Handgeschilderd. Circa 1900. Met gegraveerde lijsten. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Gigantische schedel met schorpioen als spaarpot. Kunststof. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 57 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Grote oude Siciliaanse marionet-pop gemaakt van hout + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke messing kaarskandelaren. 19e - 20 Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Lot met twaalf antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Gepolijste natuurstenen bolvaas. Ongesigneerd. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Acht oude messing schilderijlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed polychroom geglazuurde aap 'ärgere dich nicht'. Zwavelstokhouder. Circa 1900. Toegeschreven aan Bernard Bloch. Minimale chips. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bierpul/pint van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Godin Cie Maison potkachel. Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse globe uit de 50-er jaren. Op eikenhouten voet. Räths Politischer Erdglobus, Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse houten dekseldozen, waarvan twee theedozen. Mahonie/noten. Divers. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen tazza met putti en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Originele antieke Amerikaanse Diecast paperclip door Judd Connecticut. Voorstellende John Griffin. Circa 1920. Gietnummer 5247. Afmeting: In goede staat.
Chinees bronzen fabeldier (kylin). Mogelijk olielamp of wierookbrander. Afmeting: 21 x 22 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese cloisonné voorraadpotten met lotusbloem decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse melkkannen van messing. Circa 1900. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.