Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.
Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Gesigneerde Russische vergulde bronzen inktpot. 19e Eeuw. Kabouterhuis in boomstronk. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese cloisonné voorraadpotten met lotusbloem decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Originele antieke Amerikaanse Diecast paperclip door Judd Connecticut. Voorstellende John Griffin. Circa 1920. Gietnummer 5247. Afmeting: In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen tazza met putti en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse houten dekseldozen, waarvan twee theedozen. Mahonie/noten. Divers. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.