Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met onderschotel. Eén onderschotel chip, verder goede staat. Afmeting: 18 - 19 cm Ø. In redelijk/goede staat.
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Tsjechisch theeservies met goud decor. Circa 1920. Deksel van theepot niet origineel. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Mobach keramiek. Circa 1910. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Schenkkan met thee-glazuur, lichte glazuurschade bij tuit. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met pauw in tuin decor. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: H 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen divers porselein/aardewerk. 20e Eeuw. 1x Vaas, gemerkt E.H., blauw glazuur. 1x Vierkante vaas, gemerkt ü Germany, blauw glazuur. 1x Vaas, Lindner Bavaria Germany. 1x Vaas, bruin/zwart, nr. ...