Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Famil...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén kom met rondom figuren decor + vier tekens bodemmerk, haarlijn + chip. Eén kom met jagers te paard decor + vier tekens bodemmerk en dubbele bodem...
Twee delen Chinees porselein. 1x Trekpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Kopje met floraal/medaillon decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kraakporseleinen kom met floraal decor. Haarlijn + randschilfers. Afmeting: H 5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas. Decor met waterpartij, eenden en lelies. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi lampenvoet op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met draken decor + Kang Xi merkteken. Craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Familie Rose mandarijn/figuren in tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tulp en goud decor. Eén bord goed. Twee borden haarlijn/chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pot met oren. Rondom voorzien van rivier landschap/figuren/pagode decor. Dubbele blauwe bodemring. Met console. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Kang Xi gemerkt Chinees porseleinen druivenbord met craquelé glazuur. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Dekseldoos met figuren decor, 19e eeuw. En een gemberpot met figuren in landschap decor, circa 1900. Afmeting: 9,5 - 12 cm. En een grote antieke voorraadpo...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zeedraak en vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,2 x 19,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke Japanse/Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels met tuin/libelle decor. Met bodemmerk. Twee soorten. Afmeting: 10 - Ø 12,5 cm. In goede staat.