Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met floraal/konijnen decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Circa 1900. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 20,6 cm. In redelijk/goede staat.
Elf diverse Chinees porseleinen schotels. 19e - 20e Eeuw. Enkele delen haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.