18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen waterpotten. 1x Rood glazuur + draken decor, met zes tekens bodemmerk. 1x Sang de Boeuf glazuur + craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Antiek dienblad van keramiek. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 29 x 45 cm. In goede staat.
Tibetaans bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek-stijl bord met wintergezicht/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. rand met chips verder goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine vaas met reliëf draken decor. Afmeting: H 30,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen suikerpot met landschap/tuin en goud decor. Randrestauraties. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met kylin + feniks in tuin decor. En een schaal met figuren in tuin decor. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. / H 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Japanse cloisonné borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Meiji, feniks decor. 2x Vogel decor, circa 1930. 1x Emaille, China/Japan, circa 1900. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In g...
Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen bloempot met honingraat/coulissen decor. Haarlijn bodem. Afmeting: 24 x 30 x 34 cm. In redelijke staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon mandarijn eend met groen-blauw glazuur. Afmeting: 8,5 x 12 x 6 cm. In goede staat.