Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees/Japanse borden met diverse decors. 18e - 19e Eeuw. Twee borden enkele restauratie. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met kylin + feniks in tuin decor. En een schaal met figuren in tuin decor. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. / H 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen miniatuur maanvaas met oren. Familie Verte/tuin decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 23 cm. Eén bord randschade+haarlijn. Eén bord goed.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels op bloesemtak + tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vogel in tuin decor rondom. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke terracotta houders met stoppen. Schildpad + flacon met vissen. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterschaal met verso tekst + bodemmerk. Blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.