Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Beide vazen bovenrandschade + één deksel met schade. Afmeting: 19,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/zee met karper decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen vazen. Cylindrische vazen met tuin/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen trekpot met bodemmerk. Octagonaal. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met edele figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.