Chinees porseleinen celadon pot met oren en blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing vergulde kaarskandelaren met Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen. Figuren/floraal en goud decor. Ingekort. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met draken decor + houtgestoken deksel. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen miniatuur maanvaas met oren. Familie Verte/tuin decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 23 cm. Eén bord randschade+haarlijn. Eén bord goed.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.