C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Monogram T.V.D.B. 1859. Stal interieur met vee, boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 72 cm. In goede staat.
Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.
Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.
(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. Binnenhof met boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.
P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.
C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.