This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht
Result: 110 EUR

Hugo van Schaik. 1872 - 1946. Hollands riviergezicht met schepen en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.
Result: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Collectie van 11 anatomische studies
Result: 140 EUR

Collectie van elf anatomische studies. Onder andere 17e - 18e en 19e eeuw. Onder meer van Schenk. Etsen op papier. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Keramieken tegel met een voorstelling van Degas
Result: 240 EUR

Gelithografeerde keramieken tegel met een voorstelling van Degas. Ballerina. Gelimiteerd. Nr. 87/350. Litho op keramiek. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Starting price 475 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip
Result: 350 EUR

J.F. Scherrewitz. 1868 - 1951. Boeren schuur met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Result: 30 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Result: 40 EUR

P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

A. Martens, Hollands havengezicht
Result: 50 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G. Janssens, Vrouwelijk naakt
Result: 70 EUR

G. Janssens. Belgische School? Circa 1930. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Eén beschadiging. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed
Result: 110 EUR

Twee werken van Bernard Dufour. Franse School. Parijs. 1922 - . Ballerine + Twee dames met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 37 cm. In goede staat.

Henricus, Twee western cowboys
Result: 30 EUR

Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin
Result: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Result: 25 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

G.A. Baumer, Landschap met korenschoven
Result: 40 EUR

G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond
Result: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Duitse School. Landschap met ruïne bij avond met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht
Result: 225 EUR

G.J. Veenstra. 1954 - . Winters dorpsgezicht met rivier en boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Starting price 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg
Result: 275 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 38 cm. In goede staat.