Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.
Bronzen met marmeren boekensteun in Art Deco-stijl. Gesigneerd Francois Pompon. Duif. 21e Eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Verso naakte dame. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Jockey te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 62 x 16 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met gitaar op marmeren basement. En een lezend meisje, twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Chipparus (meisje met jurk). Gesigneerd. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in jugendstil-stijl. Figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren. Man + vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte. 19e Eeuw. Gietijzer. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.
Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op stoel. Gesigneerd Dalou. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Marijke Ravenswaaij-Deege. + C.V. Tweede helft 20e eeuw. Musicerende figuren. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Grote Franse bronzen schaal met paarden/figuren decor. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Afmeting: 4,5 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Griekse vrouw met fluit. Gietstempel Suisse Freres. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.